Yaza Hazırlık İçin Yanında Ford Var

Yaza Hazırlık İçin Yanında Ford Var

YAZA HAZIRLIK İÇİN YANINDA FORD VAR.

Ücretsiz yaz kontrolleri, akü ve sileceklerde %35 indirim, ücretsiz klima kaçak kontrolü, 149 TL’ye klima gazı dolumu, ücretsiz ozonla dezenfeksiyon hizmeti, Micron Air antiviral kabin filtrelerinde %35 indirim ve 4 lastik alımında 400 TL indirim avantajları Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor.


Üstelik KDV dahil 549 TL ve üzeri servis harcamalarınıza piknik örtüsü hediye.


Ford yetkili servislerine gelin, ücretsiz yaz kontrolleriyle yaza hazırlıklı girin.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Yaza hazırlıklı girmeniz için her şeyi planladık! Ford yetkili servislerine gelin, 4 lastik alımına 400 TL indirim avantajını yaşayın.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Akü ve sileceklerde %35 indirim avantajı Ford yetkili servislerinde sizi bekliyor.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Ücretsiz klima kaçak kontrolü ve 149 TL’ye klima gazı dolumu işlemiyle Ford yetkili servisleri’nde yaz avantajlarını yaşayın.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Sağlığınız için Ford’unuzun ozonla dezenfeksiyon işlemi Ford yetkili servislerinde ücretsiz.

Detaylı bilgi için tıklayın!

MicronAir Antiviral kabin filtreleri Ford yetkili servislerinde %35 indirimli.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Kampanya 26 Nisan – 18 Temmuz 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan Ford yetkili servislerinde geçerli olup; tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Ücretsiz piknik örtüsü hediyesi KDV dahil 549 TL ve üzeri mekanik işlemlerde geçerlidir. Kampanya süresince her araç 1 kere faydalanabilir. Belirtilen KDV dahil 149 TL’lik klima gazı dolumu kampanyası R134A klima gazlarında geçerlidir. Transit split tipi klimalarda geçerli değildir. Ozonla dezenfeksiyon hizmeti, belirli bayiler tarafından verilebilmektedir. Uygulanacak kampanya indirimi tavsiye niteliğindedir. Belirtilen kampanyalar, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Servis Randevusu

Bilgi Alın